اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو

9 / 10
از 500 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 18 ارديبهشت 1400 |

 

اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو

اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو یک گوی و یک شفت رزوه شده می باشد که گوی همان مهره و شفت رزوه شده همان پیچ می باشد که کنار یکدیگر قرار دارند.

پیچ و مهره به طور مستقیم با یکدیگر اتصال ندارند و بین این ها یک سری ساچمه فلزی قرار دارد که در شیارهای بال اسکرو قرار می گیرد و باعث حرکت آن ها می شود.

این ساچمه ها به صورت چرخشی کار می کنند و هر دفعه که تا انتها می رود دوباره از ابتدا شروع به چرخیدن می کند و به همین ترتیب ادامه خواهد داشت.

تا زمانی که ساچمه ها به خوبی کار کنند مشکلی برای بال اسکرو به وجود نمی آید ولی اگر یکی از ساچمه ها دچار مشکل شود، بال اسکرو به درستی کار نمی کند.

بال اسکرو یک قطعه مکانیکی محسوب می شود که برای تبدیل حرکت چرخشی به حرکت خطی طراحی شده است و این کار با کمترین اصطحکاک انجام می شود.

پیدایش بال اسکرو

قبل ازپیدایش  بال اسکرو از پیچ و مهره های ساده استفاده می شد و هنوز هم از این پیچ و مهره ها استفاده می شود اما از زمانی که بال اسکرو اختراع شد بسیاری از مشکلات حل و آسان تر شد.

با اختراع بال اسکرو صنعت ها قدم رو به جلویی برداشتند و توانستند به پیشرفت تکنولوژی کمک بسیار زیادی بکنند.

سیستم لید اسکرو

بال اسکروها علاوه بر آن که مزیت های زیادی دارد، معایبی هم دارد اما رفته رفته این معایب کمتر شدند و هنوز بال اسکرو یک قطعه محبوب محسوب می شود.

با اختراع سیستم لید اسکرو، تا حدود زیادی این مشکلات بر طرف شد و در این سیستم به جای استفاده از یک مهره، از دو مهره استفاده می شود و بین دو مهره فنری قرار می گیرد.

این فنر توسط پیچ هایی تنظیم می شود و باعث می شود که هر دو طرف مهره ها درگیر باشند و با چپ گرد و راست گرد شدن، لقی آن ها به حداقل برسد.

خرید بال اسکرو

بال اسکروها انواع مختلفی دارند و ممکن تمامی مدلهای آن به صورت یک جا موجود نباشد. و شما مجبور باشید برای خرید بال اسکرو مورد نظر خود ساعت ها به دنبال آن باشید.

شرکت تام باهر این مشکل را بر طرف کرده است و شما به جای این که ساعت ها به دنبال بال اسکرو مورد نظر خود باشید، می توانید با مراجعه به سایت شرکت تام باهر،

بال اسکرو مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

شرکت تام باهر دارای نمایندگی انحصاری برند GTEN تایوان می باشد، که برند جی تن شامل انواع بال اسكرو است. گروه صنعتي تام باهر مي تواند شما را در تهيه و خريد بال اسكرو (بال اسكرو باهر و بال اسكرو GTEN تايوان ) ياري نماید، برند باهر برند ثبت شده شرکت تام باهر در محصولات ارادئه شده است که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است. در نهایت برای این که انتخاب شما، از امتیاز کافی جهت خرید برخوردار باشد بایستی از صدای کم، گشتاور پایین برای حرکت روان، استحکام زیاد، عمر مفید و دوام بالا بهره‌ مند باشد.

با خرید با کیفیت بال اسکرو شما هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی کرده اید و توجه داشته باشید که شرکت تام باهر تمامی محصولات خود را به صورت تضمینی به دست مشتریان خود می رساند.

شرکت تام باهر از سابقه بالایی در این صنعت برخوردار است که با تجهیزات مدرن و به روز و باکیفیت بالا، اقدام به عرضه محصولات خود می نماید. همواره مشتریان در صنعت و بازار ما را با کیفیت و تعهد به یاد دارند.کوپلینگ باهر، با کیفیت بالا که برای اتصال بین دو شفت به یکدیگر از آن استفاده و بهره می رود. بعنوان مثال یکی از موارد استفاده از آن در دستگاه های سی ان سی CNC است. کوپلینگ و پروفیل آلومینیوم عرضه شده در شرکت تام باهر با دستگاه های جدید و مدرن و در انواع مختلف مناسب برای استفاده در دستگاه ها و کارکرد های مختلف و غیره می باشد.شرکت تام باهر عرضه کننده کلیه ی محصولات سیستمهای متحرک خطی، انواع بال اسکرو باهر و تنها نمایندگی انحصاری جی تن(GTEN) از تایوان میباشد. مشتریان گرامی برای اطلاعات فنی و دیدن نقشه های سه بعدی بال اسکرو میتوانند از سایتهای شرکت نیز بازدید نماید، البته محصولات تام باهر دارای تنوع بالایی است و شامل:بال اسکرو، ریل و واگن، دنده شانه ای، لینیر گاید STAF، پولی تایم، انرژی چین، کوپلینگ باهر، لوازم سی ان سی، سرو موتور،.......است که با برند باهر ارائه میگردد. در محصول لینیر گاید هم ما دارای نمایندگی STAF از تایوان هستیم.

 

همچنین اگر اطلاعات کافی در مورد قطعه یا اجزای تشکیل دهنده بال اسکرو ندارید می توانید با مراجعه به سایت از مطالب مربوط به کاتالوگ و نقشه های 3D(سه بعدی)  آن ها استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات می توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.