شرکت تام باهر وارد کننده انواع لوازم سی ان سی

9 / 10
از 1000 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 16 فروردین 1400 |

 

شرکت تام باهر وارد کننده انواع لوازم سی ان سی

در شرکت تام باهر با وارد کردن انواع لوازم سی ان سی از جمله بال اسکرو، لوازم سی ان سی، کوپلینگ، پروفیل آلومینیوم ،پولی تایم، سرو موتور ، انرژی چین ،لینیر گاید ،ریل و واگن،دنده شانه ای ،کوپلینگ SRJ، کوپلینگ آلومینیومی، پروفیل آلومینیوم شیار دار،بال بوش،سرو موتور،و ..........ما توانسته ایم در بازار ایران بهترین محصولات را با مناسبترین قیمت به متقاضیان محصولات خود ارائه دهیم و برا ی مشتریان خود تا حد امکان بهترین خدمات را عرضه کرده ایم. شرکت تام باهر دارای برند ثبت شده باهر می باشد که طی سالهای گذشته مشتریان گرامی با این برند مطرح آشنا شده اند و تام باهر دارای چندین نمایندگی معتبر  در محصولات مختلف می باشد.

چنانچه در تمام محصولات تام باهر برند باهر را دارا می باشیم در مورد نمایندگی های انحصاری هم توضیحی میدهیم .

 در بال اسکرو دارای برند باهر و GTEN  می باشد. برند GTEN  از کشور تایوان است.

در لینیر گاید دارای دو برند باهر و STAF می باشد . برند STAF از کشور تایوان اخذ شده است.

در دنده شانه ای دارای دو برند باهر و GAMBINI  می باشد . GAMBINI   از  کشور ایتالیا می باشد.

در سرو موتور دارای برند  BAHER-JASD  می باشد . 

شرکت تام باهر در طی سالهای متمادی توانسته رضایت کامل متقاضیان خود را جلب نماید چون در قیمت و کیفیت محصولات خود دقت لازم را داشته و شرکت تام باهر  وارد کننده و فروش انواع لوازم سی ان سی را  با داشتن مهندسین فنی و کاربلد پیش میبرد و در صورت تمایل عزیزان مشتری میتوانند از سایتهای تام باهر نیز دیدن نمایند و قبل از حضور فیزیکی  با شماره های تماس ما در فروشگاه ارتباط بگیرند.در شرکت تام باهر تمام تلاش این چندین سال ما بر این بوده است در کنار سایر همکاران خود در امر واردات انواع لوازم سی ان سی که در صنعت های متعدد ماشین سازی و خودرو و ساخت انواع دستگاههای سی ان سی(چوب،فلز و....)  مطرح و به نام باشد. البته همه تلاشهای ما با حسن توجه متقاضیان گرامی محقق شده و جای بسی سپاس دارد از همراهان و مشتریان همیشگی تام باهر که ما را تنها نگذاشته وصبورانه تام باهر را یاری کردند.

 

فروش انواع  بال اسکرو در تام باهر

خرید و فروش بال اسکرو در بازار ایران هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی میسر است. از آنجایی که فروشندگان و عاملیت‌های فروش بی شماری را در بازار می‌توان مشاهده کرد که ادعا می‌کنند تنها وارد کننده و نماینده رسمی بال اسکرو از برندهای مختلف تایوانی، چینی، اروپایی و کره ای و چینی هستند، توصیه ما به شما این است که در هنگام خرید بیشترین دقت را به عمل آورده و جهت جلوگیری از خرید برندهای تقلبی بال اسکرو ، از طریق نمایندگان معتبر و مجاز  اقدام به خرید بال اسکرو نمایید. شرکت تام باهر دارای نمایندگی انحصاری برند GTEN تایوان می باشد ،که برند جی تن شامل انواع بال اسكرو است . گروه صنعتي تام باهر مي تواند شما را در تهيه و خريد بال اسكرو (بال اسكرو باهر و بال اسكرو GTEN تايوان) ياري كند برند باهر برند ثبت شده شرکت تام باهر در محصولات شرکت است و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است.در نهایت برای این که انتخاب شما ، از امتیاز کافی جهت خرید برخوردار باشد بایستی از صدای کم، گشتاور پایین برای حرکت روان، استحکام زیاد، عمر مفید و دوام بالا بهره‌ مند باشد.

 

فروش ریل و واگن(لینیر گاید) در تام باهر

برای خرید ریل و واگن باهر و دیگر محصولات سی ان سی(CNC) شما می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان بخش فروش ما شما را در زمینه قیمت فروش و موجودی محصولات راهنمایی کنند .شرکت تام باهر با داشتن تمام لوازم سی ان سی دارای مجموعه محصولات نسبتا کامل ساخت دستگاههای سی ان سی می باشد .شرکت تام باهر نیز چند برند لینیر گاید عرضه میکند .تام باهر توانسته برند باهر شرکت را ثبت نماید وریل و واگن(لینیر گاید) باهر را در اختیار مشتریان قرار دهد وعلاوه بر آن نمایندگی انحصاری  STAF از تایوان را دریافت کرده است. لینیر گاید STAF از برندهای معروف تایوانی در ایران است که شرکت تام باهر کسب نموده است .

 

فروش دنده شانه ای باهر در تام باهر

تمام دستگاههای سی ان سی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که مهمترین آنها دنده شانه ای و چرخ دنده است. دنده شانه ای باهر در انواع دستگاههای سی ان سی چوب و سنگ از اجزاء اصلی می باشد که در شرکت تام باهر موجود است. این چرخ دنده ها برای تبدیل حرکت دورانی به حرکت خطی به کار میروند.به کمک چرخ دنده ها میتوان جهت حرکت را تغییر داد. در مورد چرخ دنده شانه ای چون از اجزای دستگاه سی ان سی می باشد و نیاز به مراقبت فراوان دارد تا طول عمر دستگاه افزایش یابد و در واقع برای دنده های موجود در فضای باز مانند دنده شانه ای و چرخ دنده انجام عمل روغنکاری بسیار مهم است چون باید لایه ای کم از گریس یا روغن استفاده شده بر روی دنده ها باشد تا از برخورد مستقیم فلز با فلز ممانعت شود.البته در شرکت تام باهر بیشترین و مهمترین محصولات ساخت دستگاههای سی ان سی موجود است که تاکنون با واردات این اقلام توانسته اییم قدمهای زیادی در پیشرفت صنایع مختلف برداریم.

خرید بال اسکرو باهر از تام باهر