خواص عملکردی از گریس

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | یکشنبه 26 اسفند 1397 |

خواص عملکردی از گریس

توابع گریس به عنوان یک درزگیر برای به حداقل رساندن نشت و برای جلوگیری از آلودگی. از آنجا که از قوام آن، گریس به عنوان یک درزگیر برای جلوگیری از نشت روان کننده عمل می کند و همچنین برای جلوگیری از ورود آلاینده های خورنده و مواد خارجی است. همچنین این عمل برای حفظ مهر و موم و رو به افول موثر است.

گریس راحت تر از نفت را مهار کرد. روانکاری  می تواند یک سیستم گران قیمت تجهیزات در گردش و دستگاه احتباس پیچیده نیاز داشته باشد. در مقایسه، گریس، به موجب سفتی آن، است که به راحتی با ساده، دستگاه احتباس کم هزینه محدود.

گریس دارای گریس جامد در تعلیق. ریز زمین گریس جامد، مانند دی سولفید مولیبدن (MOS2  و گرافیت، با گریس حرارت بالا و یا در برنامه های کاربردی فشار بالا افراطی مخلوط می شوند. گریس دارای مواد جامد در تعلیق در حالی که مواد جامد از روغن  های حل و فصل خواهد شد.

سطح مایع را ندارد به کنترل شود و تحت نظارت است.

گریس

مشخصات

همانطور که با روغن، گریس صنعتی  نمایش مجموعه خود را از ویژگی های گریس است که باید زمانی که برای یک برنامه انتخاب در نظر گرفته. ویژگی معمولا در برگه های اطلاعات محصول یافت شامل موارد زیر است:

Pumpabilityتوانایی گریس صنعتی  به پمپ می شود و یا تحت فشار قرار دادند از طریق یک سیستم است. بیشتر عملا، pumpability سهولت که گریس تحت فشار می تواند از طریق خطوط، نازل و اتصالات سیستم های گریس-توزیع جریان است.

مقاومت آب. این توانایی گریس به مقاومت در برابر اثرات آب بدون تغییر در توانایی خود را به روان است. کف صابون / آب ممکن است نفت در گریس تعلیق، تشکیل امولسیون که دور می شستن و یا، به میزان کمتر، کاهش چربی های رقیق و تغییر قوام گریس و بافت.

قوام. قوام گریس بستگی به نوع و مقدار قوام دهنده استفاده می شود و ویسکوزیته روغن پایه آن است. قوام گریس است مقاومت خود را به تغییر شکل با نیروی اعمال شده است. اندازه گیری قوام به نام نفوذ. نفوذ بستگی دارد که آیا قوام شده است دست زدن و یا کار تغییر داده است. ASTM D 217 و D 1403 روش اندازه گیری نفوذ گریس کار کرده است. برای اندازه گیری نفوذ، یک مخروط از وزن داده شده مجاز به غرق به یک گریس برای پنج ثانیه در دمای استاندارد 25 ° C (77 ° F).

عمق، در دهم میلی متر، که غرق مخروط به گریس نفوذ است. نفوذ 100 می گریس جامد نشان در حالی که یک نفوذ 450 خواهد بود نیم مایع. NLGI ایجاد کرده است تعداد قوام یا شماره درجه، اعم 000-6، مربوط به محدوده مشخص از اعداد نفوذ. جدول 1 طبقه بندی گریس NLGI همراه با شرح قوام چگونه آن را به semifluids مشترک مربوط.

نقطه انداختن. نقطه حذف شاخص از مقاومت در برابر حرارت از گریس است. به عنوان گریس افزایش دما، نفوذ افزایش می یابد تا زمانی که مایع گریس و قوام مورد نظر را از دست داده است. نکته انداختن درجه حرارت که در آن چربی به اندازه کافی مایعات به چکه می شود است. نکته انداختن نشان می دهد از حد درجه حرارت بالا که در آن چربی ساختار آن، نه حداکثر دمایی که در آن چربی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد حفظ کرده است.

پایداری اکسیداسیون. این توانایی گریس به مقاومت در برابر یک اتحادیه شیمیایی با اکسیژن است. واکنش گریس با اکسیژن تولید آدامس نامحلول، لجن و رسوبات مانند لاک که باعث عمل کند، افزایش سایش و کاهش گواهی عدم سوء پیشینه. قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به درجه حرارت بالا شتاب اکسیداسیون در گریس.

گریس

اثرات درجه حرارت بالا. درجه حرارت بالا آسیب گریس بیشتر از آنها روغن آسیب برساند. گریس، طبیعت آن، می تواند حرارت همرفت مانند روغن در گردش پراکنده نیست. در نتیجه، بدون توانایی برای انتقال دور حرارت، درجه حرارت بیش از حد در اکسیداسیون سریع و یا حتی کربن که در آن چربی سخت و یا به شکل یک پوسته می شود.

گریس روانکاری موثر بستگی به قوام گریس است. درجه حرارت بالا القاء نرم و خونریزی، باعث گریس به جریان دور از مناطق مورد نیاز است. روغن های معدنی در چربی می تواند فلش، رایت و یا تبخیر در دمای بالاتر از 177 درجه سانتی گراد (350 درجه فارنهایت).

اثرات درجه حرارت پایین و. اگر گریس حرارت بالا است به اندازه کافی کاهش، آن را تبدیل به طوری چسبناک است که می توان آن را به عنوان یک گریس سخت طبقه بندی شده. Pumpability رنج می برد و بهره برداری ماشین آلات ممکن است به علت محدودیت گشتاور و توان مورد نیاز تبدیل غیر ممکن است. به عنوان یک راهنما، نقطه ریزش روغن پایه در نظر گرفته شده است از حد دمای پایین از چربی.