نکات مهم در خرید بال اسکرو

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 12 تير 1398 |

بال اسکرو

نکات مهم در خریدبال اسکرو

در هنگام خرید بال اسکرو به برند آن دقت کنید و سعی کنید برندی را خریداری کنید که از نظر موجودی و همچنین خدمات پس از فروش از پشتیبانی مناسبی برخوردار باشد.

نکته ی مهم در زمینه ساخت بال اسکرو این است که هر شرکت سازنده استاندارد خاص خود را در زمینه ی ساخت قطعات مورد استفاده در بال اسکرو دارد. برای مثال دو برند معروف تام باهر  و جی تن از تایوان را در نظر بگیرید. در صورتی که شما یک مهره از محصولات تام باهرو یک پیچ ازباهرو یا بالعکس داشته باشید، این دو با یکدیگر قابل استفاده نخواهد بود و جهت اتصال هر کدام نیاز به قطعه تولید شده توسط برند مشابه با قطعه دیگر می باشد.

برند های مختلف چینی و اروپایی و ژاپنی و کره ای در بازار مشاهده می شود که کیفیت های مختلفی دارند و اختلاف قیمت بین بال اسکروی کیفیت پایین در مقایسه با بال اسکرو های کیفیت خوب بیش از دو برابر است. برای مثال اختلاف قیمت در یک بال اسکروی بزرگ استفاده شده در دستگاه سی ان سی، حدود یک میلیون تومان است ولی این رقم در مقایسه با هزینه چند ده میلیونی که جهت خرید سیان.سی پرداخت می شود ناچیز است. در شرکت بازرگانی تام باهر  با عرضه دو برند بال اسکرو باهر و جی تن تایوان از واردکنندگان شناخته شده در بازار می باشندو   در نهایت  توصیه می شود در خرید خود بیشترین دقت را به عمل آورید و از بهترین کیفیت ها استفاده کنید.

در بازار فروشندگان بیشماری را میتوان مشاهده کرد که اکثرا ادعا دارند که وارد کننده و تنها نماینده رسمی یک برند خاص در بازار می باشند. در حالی که شما از همان برند و با همان ابعاد در نقاط مختلف بازارمیتوانید به وفور مشاهده کنید. لازم است بدانید که نمایندگی رسمی را در هر کشور فقط به یک شرکت می دهند. در هنگام خرید بسیار مراقب برند های تقلبی موجود در بازار باشید و چنانچه که قصد دارید برای یک دستگاه بالای ۳۰ یا ۴۰ میلیون هزینه کنید، به خاطر چند صد هزار تومان خود را اسیر برندهای ضعیف موجود در بازار نکنید.